tutorial
آموزشـگاه

آموزش تخصصی نرم افزار ها
Download
جعبه ابـزار

دانلود ابزار های مورد نیاز شما ...
Repro
فرم سفارش

انجام پـروژه های شما

چرا لایسنس ؟

فعال سازی محصولات واجب بود ! تولید بسته های آموزشی وقت و انرژی زیادی نیاز دارد ، به طوری که شاید تولید یک بسته ( باکیفیت ) آموزشی ساده چند ماه وقت ببرد ، بسته های آموزشی صفر تا صد گاهی نزدیک به شش تا هشت ماه زمان تولید لازم دارد ، برای تولید هر بسته آموزشی علاوه بر زمان تولید زمان زیادی صرف جمع آوری اطلاعات درست و قابل اعتماد برای آموزش میشود. ما برای ارائه کیفیت بالا در آموزش های خود برای تمام محصولات آموزشی خود پشتیبانی و ارتباط با مدرس دوره قرار داده ایم که اینکار واقعا انرژی و وقت زیادی رو طلب میکند ، علاوه بر زمان و انرژی گاهی هزینه های هم درجهت بهبود کیفیت بسته های آموزشی انجام میشود و باید در نظر داشت که عمده ترین بخش درآمد ما و هزینه های سالیانه سایت از تولید همین بسته های آموزشی هست ، حال اگر محصولات ما به صورت غیر قانونی انتشار پیدا کند انگیزه و روحیه ما برای ارائه بسته های آموزشی و همینطور ارائه خدمات کم میشود و در نهایت نمیتوانیم در این راه باقی بمانیم و مجبور به بستن سایت خواهیم بود.

به همین دلیل برای جلوگیری از سرقت فایل های خود ، کپی و نشر غیر قانونی و حفظ حق کپی رایت به ناچار تصمیم به راه اندازی سیستم رمزگذاری ( لایسنس ) روی تمام محصولات آموزشی فروشگاه گرفتیم.

مراحل فعالسازی یک محصول

۱ – شما بعد از خرید یک محصول آموزشی از فروشگاه ، فایل های ویدیوئی آن را در قالب فایل هایی با پسوند exe دریافت میکنید.

۲ – در مرحله بعد کافیست یکی از این فایل های فشرده را بعد از دانلود روی سیستم شخصی خود اجرا کنید ، همه محصولات یک کد محصول دارند و شما همینطور  یک کد انحصاری به عنوان کد سیستم دریافت میکنید که باید آن را به همراه آدرس ایمیلی که توسط آن خرید کرده اید در قسمت دریافت کد فعال سازی در سایت ( قسمت پائین همین صفحه ) وارد کنید تا کد فعال سازی برای شما ایجاد شود.

نکته : کد هر محصول در هنگام خرید به شما ارائه میشود.

نکته : محصول را حتما با ایمیلی که از فروشگاه خرید کرده اید باید فعال کنید.

لایسنس محصولات آموزشی راپیکو

دریافت کد فعال سازی

۳ – و در نهایت کد فعالسازی دریافت شده توسط سایت را درون برنامه وارد کرده و از بسته آموزشی استفاده کنید.

نکته اول : دقت داشته باشید که برای هر محصول این فرایند را فقط ( در اولین بار ) و فقط یکبار باید طی میشود و نیازی به اینکار در دفعات بعدی نیست.

نکته دوم : در نظر داشته باشید محصول خریداری و فعال شده شما تنها روی یک سیستم فعال خواهد بود و تنها روی سیستمی که برای آن کد دریافت کرده اید اجرا میشود. ( شما نمیتوانید آموزش ها را روی چند سیستم مشاهده کنید )

نکته سوم : این سیستم رمز گذاری باعث شده که بسته های آموزشی سایت تنها برای کاربران ویندوز ( Windows ) قابل اجرا باشد ، برای مثال دوستانی که از سیستم عامل مک استفاده میکنند نمیتوانند از این بسته های آموزشی استفاده کنند.

در صورت وجود هرگونه مشکل در فعال سازی محصولات خریداری شده ، شما میتوانید از طریق پنل کاربری خود و یا شماره همراه ۰۹۱۳۶۲۶۶۱۷۹ با ما درتماس باشید و آن را حل کنید .

دریافت کد فعال سازی

فیلم آموزش فعالسازی و نحوه استفاده از بسته های آموزشی سایت

آموزش جامع و صفر تا صد ساخت آتوران

مقدماتی تا حرفه ای …

تومان 40,000
ادامه ...
بسته آموزش جامع طراحی وب با html و css - سایت راپیکو

صفر تا صد HTML و CSS

تومان 120,000 تومان 95,000
ادامه ...
آموزش سریع جی کوئری - راپیکو

آموزش سریع جی کوئری

تومان 50,000 تومان 30,000
ادامه ...
مشاهده محصولات فروشگاه
ناحیه کاربری شما
فعال سازی محصولات
درباره دوره های آموزشی
ثبت نام در دوره های آموزشی